Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Santa Claus, Koleda, Třásně, Ostrava, Špalda, Václavské náměstí, Korálky, Filmy, Píseň, Adventní věnec, Vánoční prostírání, Kuba, Kinder, Patchwork, Papírový vánoční stromek, Vánoční punč, Jingle Bells, Ježíšek, Desktop, Sněhová vločka, Bůh, Jedle, Brambořík, Vídeň, Strom, PF, Pokrmy, Kapr, Kavkazská jedle, Plzeň, Vánoční koule apod.

Obrázky ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, tablet, monitor, displej, mobil, PC, notebook, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows NT, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 10, SUSE Linux, Windows 95, OSX, Linux Xubuntu, Chrome OS, FreeBSD. Wallpapers na PC z kategorií dopravní prostředky, voda a bubliny, květiny, kytky, zvířata, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hudební tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, auta, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, noční města. Stahujte ve velikostech 1536x2560, 1024x600, 1920x1280, 412x846, 1440x900, 360x760, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1440x960, 1366x1024, 1024x768, 1536x864, 1152x768, 2048x1536, 800x600 atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, software, různé, nemoce, politika, zločin a právo, rostliny, matematika, počítače, ekonomie a ekonomika, jídlo, lékařství a medicína, účetnictví, filozofie, technika, latina, materiály, zkratky, stavebnictví, věda, internet, hardware, chemie, nápoje atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Advent, Husarské knoflíky, Atmosféra, Brno, Santa, Papírový vánoční stromek, Šišky, Schleich, Adventní trhy, Umělý vánoční stromek, Jesličky, Historické ozdoby, Vánoční koule, Osvětlení do oken, Patchwork, Sněhulák, Skleněné ozdoby, Tiskárna, Přáníčko, Mrazík, Smrk, Hostina, Rostliny, Betlém, Kuba, Lego, Cesmína, Omalovánky, Milka, Německy, Osvětlení apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Rčení, moudrosti, bonmoty, výroky, aforismy, hlášky, úsloví

Citáty slavných, Rčení, moudrosti, bonmoty, výroky, aforismy, hlášky, úsloví, z kategorií citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o dobru, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, Velikonoční dekorace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Státní vlajky států světa, Tapety na PC ke stažení, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, Pozadí na plochu PC, Online adventní magazín, internet, zdroje informací

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak přehrát, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:cestování, Obrázky zdarma, Onlinovky zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Srandovní velikonoční blahopřání, webové stránky, tipy, B, Natalie Portman, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, literatura, náboženství a křesťanství, chemie, ekonomie a ekonomika, materiály, kultura, jídlo, filozofie, fyzika, hardware, zkratky, účetnictví, sport, český jazyk, různé, nápoje, software, rostliny, latina, technika, školství, internet, nemoce atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Vermont, Washington, Oregon, Montana, Ohio, Wyoming, Michigan, Severní Dakota, Delaware, Oklahoma, New Hampshire, Wisconsin, Maryland, Nové Mexiko, Florida, Kalifornie, Indiana, Utah, Arkansas, New Jersey, New York, Missouri, Kentucky, Pensylvánie, Jižní Dakota atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, R, Zeměpisné testy a kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, Prapory regionů a království, V, Obrázek Velikonoční králík, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online kvízy, Databáze osobností Kdo je to?

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Klasické, Logické, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Vtípky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro PC, ultrabook, smartphone, displej, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, phablet, tablet, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 2000, Windows 95, Slackware, Windows XP, Linux Xubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, květiny, zvířata, nature - příroda, vesmír, kosmos, free wallpapers, ptáci, fraktály, sportovní a závodní auta, fantasy. Stahujte v rozlišení 1024x600, 1536x2048, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1152x864, 4800x1200, 2160x3840, 800x600, 2560x1600, 1920x1440, 360x760, 854x480, 375x812, 1920x1200, 3200x1200 atd.

Klíčová slova: webovky, Slovník pojmů Co je to?, weby, Velikonoce jsou tady!, kuriozity, zeměpis, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vlajka Rovníkové Guiney, hyperlinky, odkazy, Přehled zkratek a akronymů

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudebnice, Faraon, Slovák, Kněz, Sebevražda, Američan, Ministr zahraničí, Miliardáři, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Ministr, Upálen, Překladatel, Herečka, Druhá světová válka, Trenérka, Washington Capitals, Prezidenti USA, Herec, Pittsburgh Penguins, Továrník, Mluvčí, Husité, Máj, Textařka, Textař, Malíř, Mim, Český slavík, Olympijský vítěz, První republika, Exilový prezident, Antropolog, Scénárista, Básník, Právník apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Druhá světová válka, Sebevražda, Československo, Hejtmani, Američan, Mluvčí, Hudebnice, Zpěvák, ČSSD, Závodník, Podnikatelé, Textařka, Washington Capitals, Český slavík, Zlatý slavík, Dramatik, Ekonom, Hejtman, Česká královna, Rakušan, Rétorika, Architekt, Slováci, Prezident USA, Vojáci, Exilový prezident, Olympijský vítěz, Masový vrah, Atentát, Generalissimus, Svatý, Kladno, Komunista, Pittsburgh Penguins, Američané, Skladatel apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: doporučujeme, počítače, Vlajky států USA, Online adventní magazín, Vlajky měst České republiky, Seychelles, Dopravní značení, linky, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, URL, Seznam státních vlajek, Velikonoční wallpaper s vajíčky,

Několik fórů na závěr. Vtip Komunisti: Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Velikonoční zajíček
Naše tipy
Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům
Partnerské weby
Obrázek šedé vajíčko
Doporučené odkazy
Velikonoční přáníčka
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.