Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Bonmoty, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, rčení, výroky

Citáty slavných, Bonmoty, úsloví, moudra, moudrosti, přísloví, rčení, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Santa Claus, Jedle, Štěstí, Hostina, Německy, Tichá noc, Koleda, Omalovánky, SMS, Koledy, Milka, Kuba, Keramický adventní věnec, Láska nebeská, Svíčky, Zima, Jmenovky, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Jarmark, Tiskárna, Píseň, Jmelí, Lego, Květiny, Bůh, Pokrmy, Jezulátko, Mrazík, Šišky, Striezelmarkt apod.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, volný čas, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značení, Adventní věnec, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, Kliparty pro Office, Úspory vody, tepla, eletřiny, zdarma, Nej hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online adventní magazín

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Patchwork, Skleněné ozdoby, Neviňátko, Jmenovka, Kuba, Dárky, Plzeň, Vykrajovátka, Vánoční hvězda, Pozadí, Kapr, Šišky, Anděl, Korálky, Husarské knoflíky, Film, Sněhová vločka, Zdraví, bezlepkové cukroví, Historické ozdoby, Tiskárna, Cesmína, Adventní kalendář, Osvětlení, Řetězy, Popelka, Vánoční trhy, Štóla, Milka, Vídeň, Osvětlení do oken apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Informace, volný čas a zábava

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Závody aut, Akční hry, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Sportovní hry, Animace a tak dále.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, rostliny, láska, hmyz, náboženství, halloween, symboly, mapy, stavby, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, přístroje, zelenina, květiny, ptáci, ovoce, auta, muži, smajlíci a emotikony, věda, ženy a dívky, jídlo a nápoje, zvířata atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Keywords:zábava, Životopisy osobností, zadarmo, Onlinovky zdarma, Vánoce se blíží, zeměpis, Světové vlajky, zajímavosti, Texas hold em poker, cestování, Hry pro kluky, F

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, literatura, materiály, různé, školství, filozofie, rostliny, příroda, stavebnictví, sport, nápoje, latina, matematika, nástroje, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, český jazyk, cestování, fyzika, zkratky, technika, nemoce, internet, politika atd.

Rčení, výroky, aforismy, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudrosti

Citáty slavných, Rčení, výroky, aforismy, myšlenky, bonmoty, úsloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o víře, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o životě od různých známých osobností.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst a obcí České republiky, Sweden, Seznam zkratek a akronymů, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, B, K, Full HD tapety na PC

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, křesťanství, žurnalisté a novináři, záliby, rodinné vztahy, věda, vlastnosti, sport, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, osobnosti, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, přezdívky, lékařství, státní správa, politika, historie, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, fyzikální jednotky, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, geocaching apod.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Fórky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtípky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O důchodcích, O mužích, Vtipné hádanky, O Windows, O Somálcích, O škole, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O manželství, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, internetové stránky, Seznam vlajek amerických států, Tři králové, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, pro dospělé, Albania, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, pro děti

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, křesťanství, žurnalisté a novináři, záliby, rodinné vztahy, věda, vlastnosti, sport, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, osobnosti, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, přezdívky, lékařství, státní správa, politika, historie, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, psychologie atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Internet, síť, volný čas a zábava

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oddechové hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Letecké simulátory, Deskovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Přehled vlajek USA, Super free web games zdarma, linky, odkazy, Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, webovky, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Co jsou to roráty?,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová daň: Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční přání
Naše tipy
Klipart rolničky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Livre de coloriage
Partnerské weby
PF2018
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.