Naše tipy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, státy usa, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, jak importovat, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet následující typy souborů: šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, písma, fonty, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, zvířata, halloween, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, mapy, láska, muži, smajlíci a emotikony, stavby, náboženství, nástroje a přístroje, zelenina, přístroje, auta, hmyz, sport, Vánoce a Advent, věda, rostliny, nápoje, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: zajímavosti, weby, Obrázky, kliparty, Nejlepší online hry zdarma, Obrázek hnědé vajíčko, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam vlajek měst České republiky, multimédia, Obrázek ošatka s vajíčky, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, humor, Biografie slavných osobností

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Full HD pozadí na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. vhodné pro notebook, počítač, obrazovka počítače, tablet, phablet, monitor, mobil, displej, smartphone, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Windows 95, Java ME, Android, Windows 7, BlackBerry OS, OSX, Slackware, Linux Mint, Windows 98. Obrázky na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, fraktály, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, zvířata, oceán, moře, pláže, free wallpapers, Formule 1, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 2560x2048, 1600x2560, 360x720, 1366x1024, 1152x864, 320x568, 4800x1200, 750x1334, 1920x1080, 2048x1536, 412x846, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1600x900 atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lindt, Vídeň, Desktop, Tiskárna, Popelka, Křesťanství, Přáníčko, Ježíšek, Štědrý večer, Strom, Schleich, Vánoční dekorace, Třásně, Štěstí, Vánoční pozadí, Vánoce, Kuba, Plzeň, Historické ozdoby, Tablet, K Tisku, Bůh, SMS, Vosí hnízda, Píseň, Obrazovka, Striezelmarkt, Smrk, Borovice, Husarské knoflíky, Vánoční koledy apod.

Keywords:počítače, Federace USA, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, Vše o pomlázce, Online zeměpisné testy zdarma, PC tapety pro Windows, Nejhranější hry online, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Hry pro nejmenší online, V, volný čas

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Logické hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: zábava, Dopravní značení, Vše o Vánocích, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejlepší hry pro dívky, Obrázek modrozelené vajíčko, odkazy, Nej hry online, zdarma, info

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

PC tapety pro Windows - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, notebook, tablet, smartphone, ultrabook, monitor, mobil, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP, macOS, Linux Mint, Windows 7, Chrome OS, Lubuntu, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Slackware. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, psi a štěňátka, květiny, kytky, hudební tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, auta, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, letadla, rostliny. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 1280x1024, 1280x854, 1600x900, 360x720, 2560x1600, 1280x800, HD 1280x720, 412x846, 1600x1200, 1440x2560, 320x568, 1280x768, Full HD 1080x1920, 1024x600, 1536x2560 atd.

Ftipy, fórky, fóry, anekdoty, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, fóry, anekdoty, černý humor, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné hádanky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, kameňáky apod.

Klíčová slova: odkaz, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, hyperlinky, Vlajka Šalamounových ostrovů, Tapety na PC ke stažení, Full HD pozadí na PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Black Jack, Seznam souborových přípon, linky, zadarmo

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, cestování, zábava i hry

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Animace, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Adventury, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipy, ftipy, kameňáky, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Němcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O škole apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, historie, zločin a právo, rodinné vztahy, filozofie, sport, poruchy, umělci, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, záliby, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, politici, přezdívky, mytologie, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled vlajek USA, zeměpis, výukové pomůcky, A, Kate Moos, Obrázky na PC ke stažení, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Státní vlajky států světa, Velikonoční wallpaper s vajíčky,

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Obrázek Mexické vejce
Doporučené odkazy
Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům
Partnerské weby
Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční pohled
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.