Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, sport, záliby, profese a zaměstnání, školství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, věda, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, přezdívky, národnost, podnikání a podnikatelé, historie, filozofie atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, žurnalisté a novináři, historie, nadpřirozené osoby, národnost, vlastnosti, politici, fikce a fantasy, věda, filozofie, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, záliby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, přezdívky, školství, sport, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, mytologie, psychologie atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, humor, A, Vlajky zemí světa, Tapety na plochu květiny, pro děti, Dopravní značky, kuriozity, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, zábava, weby, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, příroda, psychologie, kultura, účetnictví, náboženství a křesťanství, literatura, ekonomie a ekonomika, jídlo, lékařství a medicína, fyzika, sport, cestování, software, technika, věda, hardware, stavebnictví, politika, bankovnictví, rostliny, materiály, počítače, různé atd.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Přehled souborových přípon, internet, Online web Hry zdarma bez registrace, Význam slova Popelec, Webové html5 hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům, Ilustrace, obrázky, Obrázky a kliparty zdarma, K

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Silvestr, Bramborový salát, Řetězy, Lego, Koledy, Jídlo, Německy, Vánoční stromek, Vánoční svařák, Kuba, Tapeta, Křesťanství, Keramický adventní věnec, Zdraví, Kapr, Vánoční koledy, Jedle, Alkoholový kalendář, Jesličky, Lindt, Linecká kolečka, Pro děti, Špalda, Slámový adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Dárky, Korálky, Jmenovka, Láska nebeská, Adventní trhy, Jmenovky apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Informace, technika, kultura, informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Závodní, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Klasické, parkování - parkovačky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkaz, Kanadská vlajka, Online testy zdarma bez registrace, Obrázky na PC, Full HD tapety ke stažení, Krátká velikonoční báseň, Online vánoční magazín, Vánoční web, Super online flash hry, URL

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Full HD wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. lze použít v počítač, mobilní telefon, phablet, notebook, mobil, ultrabook, monitor, tablet, obrazovka počítače, PC, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, Linux Fedora, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows XP, macOS, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, auta, dopravní prostředky, rostliny, květiny, kytky, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 1200x1920, 1440x2560, 1536x864, 2560x1440, 1600x1200, 412x846, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 768x1024, 1280x768, 1800x1440, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 360x640 atd.

Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Windows, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, O ekonomech, O mužích apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Anekdoty, kameňáky, frky, ftipy, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, frky, ftipy, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, V, Malované vajíčko, multimédia, zdarma, V, Velikonoční tapetka na plochu, výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Full HD wallpapers na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. lze použít v počítač, mobilní telefon, phablet, notebook, mobil, ultrabook, monitor, tablet, obrazovka počítače, PC, smartphone a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows 8, Android, Windows Me, Linux Fedora, Windows NT, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows XP, macOS, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, auta, dopravní prostředky, rostliny, květiny, kytky, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 1200x1920, 1440x2560, 1536x864, 2560x1440, 1600x1200, 412x846, 1440x900, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 768x1024, 1280x768, 1800x1440, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 360x640 atd.

Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, vtípky, vtipy, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Windows, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, O ekonomech, O mužích apod.

Síť, technika, kultura, informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Vlajky spojených států amerických, Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, Tapety na plochu psi, odkazy, počítače, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zajímavosti, M, Státní vlajky,

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánka s motivem Velikonoc
Doporučené odkazy
Obrázek modrá kraslice
Partnerské weby
Velikonoční dekorace
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční hra chytání vajíček
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.