Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, Kliparty zdarma, Vlajky států USA, doporučujeme, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, linky, Biografie slavných osobností, Wallpapery do mobilu, Obrázky ke stažení, počítače, pro dospělé, V, hyperlinky

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční ozdoby, Křesťanství, Linux, Pokrmy, Tichá noc, Drážďany, Tablet, Květiny, Šišky, K Tisku, Koleda, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Keramika, Svíčky, Kapr, Špalda, Brno, Perníčky, Dia, Santa Claus, Plocha, Zdraví, Jedle, Blahopřání, Milka, Patchwork, Vánoční kaktus, Zima, Filmy, Tiskárna apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, věda, kultura, software, rostliny, příroda, lékařství a medicína, matematika, literatura, filozofie, nástroje, chemie, školství, stavebnictví, internet, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, sport, technika, český jazyk, počítače, materiály, cestování, nápoje atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Ftipy, vtipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O Windows, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:Dopravní značky, Tapety na PC ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, Jednoduché recepty na vánoční cukroví, Světové vlajky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, volný čas, Sobi k vybarvení, internet, Státní vlajky zemí, Seznam zkratek a akronymů

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Sportovní, parkování - parkovačky, Oddechové, Střílečky, Karetní a podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. lze použít v displej, phablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, PC, tablet, notebook, mobilní telefon, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, SUSE Linux, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 10, macOS, BlackBerry OS, Windows 7, Linux Fedora, Windows Me, Windows 10 Mobile. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií velkoměsta a noční život, motorky, flóra, stromy, Formule 1, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, ptáci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, květiny. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 1280x960, 2560x1920, 800x600, 1800x1440, 1024x768, 375x812, 1280x854, 1152x1920, 1920x1280, 375x667, 360x720, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1440x2560 atd.

Klíčová slova: školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Vánoční betlém, odkazy, výukové pomůcky, tipy, Zimní krajinka, Stručný encyklopedický slovník, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, internetové stránky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Fórky, ftipy, vtípky, frky, kameňáky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, ftipy, vtípky, frky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Windows, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Frky o tchýních, Frky ze života, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipné texty, frky, černý humor, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: webové stránky, cestování, Super online flash hry, Recept na nealkoholický vánoční punč, zajímavosti, K, Skvělé hry online zdarma, Cristiano Ronaldo football, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, Ilustrační obrázky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Fórky, ftipy, vtípky, frky, kameňáky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Fórky, ftipy, vtípky, frky, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Somálcích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O Windows, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Frky o tchýních, Frky ze života, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, národnost, žurnalisté a novináři, zločin a právo, umělci, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, historie, filozofie, záliby, fikce a fantasy, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, rodinné vztahy, křesťanství, psychologie atd.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: weby, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, Štědrovečerní hostina, Hry pro nejmenší online, Online vánoční webzine, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Wallpapers na plochu počítače, pro děti, zdarma, Adventní zájezdy na vánoční trhy,

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční atmosféra
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky ke stažení na plochu
Tipy na zajímavé weby
Hra stavění sněhuláka
Naše tipy
Sněhové vločky na obrázcích
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.