Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

černý humor, vtipné texty, vtipy, frky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, vtipy, frky, vtípky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pop, Žijící, Čeští králové, Němci, Dabérka, Vůdce, Mluvčí, Zpěvačka, Slovenští prezidenti, Podnikatel, Philadelphia Flyers, HIV pozitivní, Habsburkové, New York Rangers, Sci-fi, ČSSD, Kladno, Hokejisté, Slovák, Washington Capitals, Textař, Protektorát, Čech, Voják, Skladatel, Egypt, Rétorika, Komik, Překladatel, Generalissimus, Nežijící, Ital, Manýrismus, Malíř, Miliardář, Kancléř apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: webovky, Přehled formátů souborů, č, Slovník pojmů Co je to?, Přání a přáníčka, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie, M, zeměpis, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, notebook, PC, tablet, mobil, phablet, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, počítač, smartphone a pro operační systémy Windows NT, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows 2000, BlackBerry OS, Linux Fedora, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows XP, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, zvířata, rostliny, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, letadla, budovy a stavby, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, voda a bubliny, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní. Vyberte si rozměr z 1366x1024, 412x846, 375x667, 1152x864, 2560x1600, 360x640, 1024x768, 360x760, 360x720, 1600x900, 1920x1200, 1280x960, 375x812, 800x600, 1920x1280, 1280x1024 atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, počítač, mobil, PC, tablet, phablet, mobilní telefon, notebook, displej, ultrabook, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 7, Windows Me, Slackware, Java ME, Red Hat Linux, Linux Mint, Chrome OS, Windows Server 2012, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, zvířata, sportovní a závodní auta, ptáci, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, hmyz a pavouci, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, Formule 1, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 2560x1600, 1152x768, 360x760, 1200x1920, 320x568, 1920x1200, 800x600, 1080x1920, 1280x960, 1024x768, 375x667, 1280x800, 3200x1200, 1536x2560, 1152x1920 atd.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Keywords:internet, internetové stránky, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, Velikonoční přáníčka ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky amerických států USA, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Velikonoční blahopřání, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory všech zemí světa, Kliparty zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky Vybírejte z kategorií Animace, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Hry pro děti, Strategie, Závody aut, Logické hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Wallpapers na PC - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. lze použít v mobilní telefon, tablet, mobil, počítač, PC, displej, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, phablet, smartphone a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows Me, Linux Ubuntu, Slackware, OSX, Java ME, FreeBSD, Linux Xubuntu. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, květiny, flóra, stromy, ptáci, fantasy, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 1152x768, 1080x1920, 360x720, 1536x2560, 3200x1800, 1152x1920, 1280x768, 1536x2048, 2160x3840, 1600x900, 1440x960, 854x480, 1800x1440, 1280x800, 1920x1080, 1280x960 atd.

Motta, bonmoty, rčení, moudra, aforismy, výroky, moudrosti

Citáty slavných, Motta, bonmoty, rčení, moudra, aforismy, výroky, moudrosti, . Mj. na webu naleznete citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: cestování, M, počítače, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, humor, hyperlinky, Póquer online, Obrázky vlajek měst ČR, linky, školství, Nejhranější online hry zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, vtipné texty, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O škole, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Slovácích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O manželství apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Američané, Zpěvačky, Washington Capitals, Olympiáda, Ministr, Lord, Státník, Angličané, Architekt, Rakušan, První republika, Závodník, Francouz, Manýrismus, KSČ, Textař, Zpěvačka, Hudebnice, Továrník, Upálen, Starověký Egypt, Pittsburgh Penguins, Miliardář, Pedagog, Poprava, Komunista, Trenérka, Olympijský vítěz, Country, Obchodník, Ital, Esejista, Američan, Sci-fi, Producent, Zlatý slavík apod.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online hry zdarma, Moldova, pro dospělé, zábava, Vlajky amerických států USA, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, weby, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Síť, technika, kultura, volný čas

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Deskovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Omalovánky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Logické hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, latina, počítače, rostliny, software, nemoce, cestování, psychologie, příroda, školství, politika, hardware, fyzika, bankovnictví, kultura, ekonomie a ekonomika, různé, nástroje, stavebnictví, matematika, účetnictví, věda, zločin a právo, materiály atd.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky apod.

Klíčová slova: F, Pozadí na plochu počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, č, Veselá velikonoční přáníčka, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zadarmo, multimédia, Staré hry online, Online vánoční webzine, Srandovní textová velikonoční přáníčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení
Doporučené odkazy
Mariah Carey
Partnerské weby
Velikonoční přáníčka
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční wallpaper vejce
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.