Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, Biografie slavných osobností, Download music, mp3, movies, videos, Přehled státních vlajek států světa, volný čas, Vlajky spojených států amerických, Vánoční přání a blahopřání, info, Obrázky, kliparty, Státní prapory všech zemí, zábava

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Svíčky, Striezelmarkt, Vosí hnízda, Omalovánky, Vídeň, Štóla, Šišky, Košíčky, Korálky, Jídlo, Ohňostroj, Lego, Vánoční svícen, Schleich, Ježíš Kristus, Neviňátko, Adventní neděle, Koledy, Vánoční ubrusy, Pozadí, Adventní věnec, Hostina, Betlém, Francouzsky, Vánoční pozadí, Vánoční punč, Jedle, Atmosféra, Třásně, Tapeta, Film apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Síť, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, fikce a fantasy, poruchy, herectví, herci a herečky, filozofie, lékařství, podnikání a podnikatelé, osobnosti, umělci, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, záliby, národnost, rodinné vztahy, státní správa, nadpřirozené osoby, politika, sport atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Stručný encyklopedický slovník, tipy, weby, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, počítače, Online adventní magazín, cestování, Vánoční dekorace a doplňky, zdroje informací, Dopravní značky, odkazy

Motta, rčení, moudra, přísloví, aforismy, výroky, hlášky

Slavné citáty, Motta, rčení, moudra, přísloví, aforismy, výroky, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o štěstí, moudra o dětech od různých známých osobností.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky, frky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtipy, fórky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online životopisy, biografie, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty, P, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejoblíbenější vánoční koledy, Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, PC pozadí pro Windows, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak importovat, kterak editovat soubory těchto typů: video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, náboženství, sport, muži, hudba, květiny, nástroje a přístroje, halloween, auta, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, mapy, nápoje, ovoce, hmyz, symboly, osobnosti a lidé, rostliny, ptáci, stavby, láska, přístroje atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro smartphone, ultrabook, PC, monitor, počítač, notebook, displej, tablet, phablet, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Fedora, Slackware, Linux Ubuntu, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 98, Linux Xubuntu, Java ME, Windows NT, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, květiny, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1080, 1600x900, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 375x667, 1200x1920, 1152x864, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1440x2560, 2048x1536, 1920x1200, 1440x900, 360x760 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro dívky online, Opilý Santa Claus?, zadarmo, Online hry zdarma, internet, Tipy na Vánoční písničky, doporučujeme, pro dospělé, Kliparty pro Office

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak importovat, kterak editovat soubory těchto typů: video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, náboženství, sport, muži, hudba, květiny, nástroje a přístroje, halloween, auta, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, mapy, nápoje, ovoce, hmyz, symboly, osobnosti a lidé, rostliny, ptáci, stavby, láska, přístroje atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Informace, zábava, důležité informace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut, Brutální krvavé hry, Akční hry, Relaxační hry, Animace, Logické hry, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, M, Přehled přípon a koncovek souborů, zdarma, V, Cesmína, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, A, Pozadí na PC ke stažení, zajímavosti, kuriozity, Webové online hry zdarma, Sněhulák na saních,

Několik fórů na závěr. Vtip Zásady práce s počítačem: Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Zimní krajinka
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Partnerské weby
Tipy na nejoblíbenější vánoční filmy
Naše tipy
Text známé vánoční koledy Tichá noc
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.