Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, geocaching, okresy České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Síť, cestování, počítače a internet

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: info, F, počítače, internetové stránky, Warez, Vše o Vánocích, Webové online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie, M, Světové vlajky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční pozadí, Dia, Hostina, Přáníčko, Pro děti, Tablet, Adventní svícen, Tapeta, Umělý vánoční stromek, Silvestr, Santa Claus, Neviňátko, Šišky, Jmenovky, Vykrajovátka, Slámový adventní věnec, Vánoční prostírání, Papírové ozdoby, Vánoční tapety, Vánoční stromeček, Vánoční koule, Sněhová vločka, Omalovánky, Santa, Schleich, Lego, PF, Borovice, Vánoční filmy, Desktop, Milka apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, čím prohlížet soubory těchto typů: dokumenty, grafiku, systémové soubory, písma, fonty, koncovky souborů, obrazy disků, šablony dokumentů, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: státní správa, žurnalisté a novináři, záliby, vlastnosti, národnost, mytologie, zločin a právo, lékařství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, poruchy, sport, herectví, herci a herečky, filozofie, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, politika, přezdívky, školství atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Anekdoty, fórky, kameňáky, vtipy, vtípky, frky

Chcete se uvolnit? Anekdoty, fórky, kameňáky, vtipy, vtípky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipné hádanky, O škole, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o cikánech apod.

Keywords:zeměpis, Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, pro děti, č, Obrázky ke stažení, Regiony Francie, Přehled zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Bojové hry, Strategie, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Akční hry a tak dále.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: zajímavosti, H, webovky, Póquer juego de apuestas, odkaz, zdroje informací, multimédia, Vyzkoušejte si zdobení vánočního stromu online, URL, odkazy, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky spojených států amerických

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, osobnosti, nadpřirozené osoby, filozofie, profese a zaměstnání, národnost, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, žurnalisté a novináři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, věda atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Deskovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Farmářské hry, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Adventury, Akční gamesky, Barbie hry apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: zadarmo, doporučujeme, Skvělé hry online zdarma, Slova vánočních písní, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Dopravní značení, Textová přáníčka a obrázky k svátku, hyperlinky, linky, Super online kvízy

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, osobnosti, nadpřirozené osoby, filozofie, profese a zaměstnání, národnost, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, žurnalisté a novináři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, věda atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, kultura, literatura, věda, český jazyk, příroda, fyzika, nápoje, cestování, nemoce, hardware, technika, ekonomie a ekonomika, materiály, různé, psychologie, lékařství a medicína, účetnictví, chemie, internet, počítače, nástroje, latina, školství atd.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Wisconsin, Severní Dakota, Severní Karolína, Kentucky, Washington, Alabama, Aljaška, Massachusetts, Pensylvánie, Delaware, Jižní Karolína, Vermont, Montana, Wyoming, Minnesota, Rhode Island, New Jersey, Texas, Západní Virginie, Jižní Dakota, Mississippi, Illinois, Kalifornie, Nevada, Havaj atd.

Klíčová slova: internet, pro dospělé, Adventní magazín, Dopravní značky, Státy a jejich prapory, Flag of Switzerland, zábava, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky států USA, školství, Prapory regionů a království, Super online flash hry, Poker karetní hra,

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Neboj, není nabitá!

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Studentka lolitka
Tipy na zajímavé weby
Recept na vánoční husarské knoflíky
Doporučené odkazy
Ozdoba
Naše tipy
Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.