Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Aforismy, motta, moudra, rčení, myšlenky, hlášky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, moudra, rčení, myšlenky, hlášky, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: zábava, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, kuriozity, Velikonoční kraslice, linky, multimédia, Přehled zkratek a akronymů, Obrázek vejce s mašlí, zajímavosti, weby, Nejhranější hry online, Online vánoční magazín

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Sportovní hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Pro dívky, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti a tak dále.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Full HD pozadí ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro počítač, notebook, monitor, PC, phablet, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, tablet, displej, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10, Java ME, Lubuntu, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows 95, Linux Ubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, letadla, sportovní pozadí, příroda, krajina, zvířata, operační systémy, Windows, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Dostupné rozměry 1536x2048, 1600x1200, 1920x1200, 1080x1800, 360x640, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1920x1280, 1600x900, 1024x768, 1280x854, 1152x1920, 1440x2560, 2048x1080, 1280x768 atd.

Internet, síť, informace a zábava

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, nástroje, politika, účetnictví, sport, hardware, jídlo, cestování, zkratky, příroda, literatura, různé, technika, zločin a právo, materiály, rostliny, chemie, filozofie, lékařství a medicína, nápoje, matematika, psychologie, počítače, kultura atd.

Keywords:M, doporučujeme, zdarma, odkazy, Obrázek Velikonoce, Nej hry online, Přehled formátů souborů, tipy, Omalovánka s motivem Velikonoc, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Severní Karolína, Nebraska, Nevada, Illinois, Havaj, Missouri, Arizona, Pensylvánie, Wyoming, Montana, Alabama, Wisconsin, Severní Dakota, Maine, Iowa, Georgie, Kansas, New Jersey, Jižní Dakota, Vermont, Michigan, Colorado, Oregon, Tennessee, Idaho atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, jak importovat následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: herectví, herci a herečky, zločin a právo, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, osobnosti, psychologie, lékařství, sport, podnikání a podnikatelé, školství, záliby, křesťanství, národnost, mytologie, filozofie, vlastnosti, historie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Logické, Vánoční online hry, Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Sportovní a podobně.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, ultrabook, PC, phablet, notebook, mobilní telefon, tablet, displej, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Windows 2000, Mac, Chrome OS, SUSE Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Java ME, Android, Windows Me, BlackBerry OS. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla, příroda, krajina, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, rostliny, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, zvířata, sportovní pozadí. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2560, 2560x1600, 2048x1536, 1280x960, 1366x1024, 1080x1800, 360x720, 1920x1200, 1800x1440, 2048x1080, 1600x1200, 800x600, 854x480, 1024x768, 1152x768, 412x846 atd.

Klíčová slova: webovky, Kliparty pro Office, Onlinovky zdarma, Pozadí na plochu voda ke stažení, Wallpapery na plochu PC, humor, URL, Srandovní textová velikonoční přáníčka, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky měst České republiky, počítače

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Koledy, K Vytištění, Blahopřání, Německy, Vánoční kaktus, Korálky, Kameňák, Bůh, Vánoční hvězda, Desktop, Vánoční tapety, Pro děti, Koleda, Šišky, Vánoční dekorace, Linecká kolečka, Jedle, Štědrý večer, Francouzsky, Plocha, Rumové řezy, Milka, Papírový vánoční stromek, Přání, Jarmark, Schleich, Slámový adventní věnec, Historické ozdoby, SMS, Recepty apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip, informace a zábava

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Imitátor, Sci-fi, Filozof, Hudebnice, Rétorika, Scénárista, Teolog, Komunisté, Kněz, Kancléř, Exilový prezident, Pittsburgh Penguins, Textařka, AIDS, Komik, Rakousko-Uhersko, Archivář, Politik, Orlík, Němci, Herec, Rakušan, Country, Pedagog, Olympijský vítěz, Miliardář, Poslanec, Trenérka, Druhá světová válka, Válka, Architekt, Poslanci, Čech, Ital, Romantismus apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Prapory regionů a království, internetové stránky, odkaz, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, školství, pro dospělé, zdroje informací, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, pro děti, Dopravní značky, F

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Koledy, K Vytištění, Blahopřání, Německy, Vánoční kaktus, Korálky, Kameňák, Bůh, Vánoční hvězda, Desktop, Vánoční tapety, Pro děti, Koleda, Šišky, Vánoční dekorace, Linecká kolečka, Jedle, Štědrý večer, Francouzsky, Plocha, Rumové řezy, Milka, Papírový vánoční stromek, Přání, Jarmark, Schleich, Slámový adventní věnec, Historické ozdoby, SMS, Recepty apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, osobnosti, fikce a fantasy, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, školství, národnost, vlastnosti, zločin a právo, rodinné vztahy, záliby, žurnalisté a novináři, filozofie, lékařství, křesťanství, věda, profese a zaměstnání, umělci, sport, politika, státní správa atd.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: zeměpis, internet, Nejlepší zeměpisné kvízy, Skvělé hry online zdarma, Super online kvízy, Velikonoční pohlednice, Online hry pro děti zdarma, F, A, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online tetris hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Ventilátor: Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Proč je obtížné najít muže, kteří jsou citliví a pozorní? ... Všichni už mají milence (chlapa).

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázek modré vajíčko
Naše tipy
Veselé Velikonoce pro všechny
Partnerské weby
Blahopřání Mám čest být vajíčko
Doporučené odkazy
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.